Uncategorized

Sniega tīrīšanas tehnika

Sniega tīrīšanas tehnika sniega frēze pūtējs Lumag

Sniega frēzes un motorizētās slotas sniega tīrīšanai.

Pēc kārtīga sniegputeņa privātmāju īpašniekiem, industriālo teritoriju un citu teritoriju apsaimniekotājiem neizbēgt no sniega tīrīšanas darbiem.
Lai sniega tīrīšana būtu pēc iespējas kvalitatīvākā nepieciešams izvēlēties jaudīgu un profesionālu sniega novākšanas tehniku.
Populārākā sniega tīrīšanas tehnika ir benzīna dzinēja sniega pūtēji un motorizētas ietvju slotas kas bez liekas fiziskas piepūles ļauj ātri un kvalitatīvi attīrīt privātīpašumu, taciņas, piebraucamos ceļus, gājēju ietves no liekās sniega segas.

Kā izvēlēties piemērotāko sniega tīrīšanas tehniku, kādiem parametriem pievērst uzmanību?

Benzīna dzinēja sniega pūtējs

– Izvēloties, šo sniega tīrīšanas iekārtu vērts pievērst uzmanību dzinēja jaudai, darba platumam un komforta aprīkojumam.
Visas Lumag sniega frēzes jau standartā ir aprīkotas ar apsildāmiem rokturiem, darba apgaismojumu kā arī elektrisko 230V starteri kas atvieglos iekārtas startēšanu īpaši aukstos ziemas apstākļos.
Papildus par komforta aprīkojumu var uzskatīt izmetējšahtas un izmetējšahtas sniega deflektora elektrisko vadību. Lumag sniega tīrīšanas tehnika sniega frēzes – pūtēji pieejami ar kāpurķēžu un riteņu piedziņu.

Gadījumā, ja neizdevās atrast sev vēlamo sniega frēzes darba platumu vai gana lielas jaudas iekārtu ieskaties, Cub Cadet piedāvāto sniega pūtēju sortimentā!