Attēloti 11 produkti

Profesionālie hidrauliskie malkas skaldītāji:
Lumag pro sērijas malkas skaldītāji ar elektromotora, traktora piedziņu. Traktoram uzstādāmie skaldītāji piemēroti līdz 1100 mm garu bluķu skaldīšanai ar 30 tonnu lielu spēku, savukārt ar elektromotoru piedzenamie skaldītāji būs lieliski piemēroti mājsaimniecības vajadzībām, kur.

Skaldītāja piedziņas veidi:
Lumag malkas skaldītāji pieejami ar traktora jūgvārpstas, elektromotora, benzīna dzinēja vai kombinēto elektromotora un traktora piedziņu. Traktora malkas skaldītājs piedzenams ar traktortehnikas jūgvārpstu un traktora jauda nedrīkst būt zemakā par 20 zirgspēkiem.

Skaldīšanas spēks:
Iekārtas skaldīšanas spēks norāda ar kādu spēku iekārta šķels materiālu. Atceries, ka šis parametrs hidrauliskajām iekārtām tiek norādīts ar 10% +/- precizitāti. Iegādājoties skaldītāju mājsaimniecības vajadzībām bieži vien pietiek ar skaldīšanas iekārtu kuras kuras jauda nepārsniedz 12 tonnas. Tomēr lielākai saimniecībai vai nestandarta krāsns kurināšanai izvēlās jau ar lielāku līdz 30 tonnu skaldīšanas iekārtu.

Skaldītāja papildaprīkojums:
Lumag HOS, HEZ un HZ sērijas malkas skaldītāju iespējams aprīkot ar hidraulisko bluķu, baļķu vinču kas ievērojami atvieglo materiāla novietošanu uz šķelšanas platformas. Papildus iekārtai iespējams uzstādīt 4 vai 6 daļu ķīli kas bluķi sašķeļ 4 vai 6 daļās.