Lumag Machinery Baltic

Par mums – Lumag Machinery Baltic

Oficiālie LUMAG GmbH pārstāvji Baltijā

Jau vairāk, kā 10.gadus saviem klientiem piedāvājam kvalitatīvu, jaudīgu, profesionālu un pēc Lumag GmbH kvalitātes standartiem ražotu malkas sagatavošanas, celtniecības un dārzkopības darbu tehniku.

Plašajā tehnikas klāstā atradīsiet jaudīgu, kvalitatīvu malkas sagatavošanas tehniku, malkas zāģus skaldītājus. Šīs iekārtas paredzētas ātrai un kvalitatīvai liela kurināmā materiāla daudzuma sagatavošanai ar produktivitāti līdz 8 m³/dienā. Piedāvājumā atradīsiet arī klasiskos, hidrauliskos malkas skaldītājus. Mājsaimniecības vajadzībām pilnībā pietiks ar kādu no 5 – 9 tonnu elektromotora piedziņas skaldītājiem. Lielākas saimniecības īpašniekiem iesakām, profesionālos traktora piedziņas skaldītājus ar skaldīšanas spēku līdz 30 tonnām. Šīs skaldīšanas iekārtas iespējams aprīkot ar baļķu vinču kas ievērojami atvieglos skaldāmā materiāla novietošanu uz skaldīšanas pamatnes!

Celtniecības nozares profesionāļi novērtēs plašo, jaudīgo blietēšanas tehnikas klāstu, piedāvājumā benzīna dzinēja, akumulatora vibrokājas ar centrbēdzes spēku līdz 16 kN, kā arī benzīna dzinēja, dīzeļdegvielas dzinēja vibroblietes ar centrbēdzes spēku līdz 38 kN šīs blietes pieejamas ar reversu!

Dārzkopības tehnikas sortimentā atradīsiet jaudīgu zaru smalcināšanas tehniku, profesionālas sniega frēzes ātrai liela sniega daudzuma tīrīšanai, kā arī motorizētās ķerras, jeb “Mini Dumper” ar kāpurķēdēm un kravas hidraulisko izlādi.

Jaudīgai tehnikai nepieciešamas jaudīgas komponentes, tāpēc Lumag tehnika ir izstrādāta un izgatavota ciešā sadarbībā ar vadošajiem nozaru ekspertiem, kā Loncin Engines, Honda Engines, Parker Hydraulics US un Hydro Gear.